Back To Top

Ankara’da Kapsamlı Bir Dijital Medya Ajansı!

Google Reklamları

E-Ticaret Yazılımınız için sadece 1 kez ödeme yaparsınız ve ömür boyu kullanım sağlarsınız. Kaizen Medya’da yıllık lisan ücreti yok!

İşletmenizi Büyütmenin En Kolay Yolu E-Ticaret!

Google Adwords, milyonlarca kişiye kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan güçlü bir platformdur. Ancak şirketlerin Google Adwords reklamlarının etkili bir şekilde yönetilmesi çok önemlidir. Google Adwords reklamlarının en verimli şekilde yönetilebilmesi uzmanlık gerektirir.

Müşterileriniz Google’da Ürün/Hizmet Aradıkları Anda Sizi Bulsun!

Google Adwords reklam uzmanlarımız ile en yüksek standartlarda ve en doğru şekilde reklam planlamalarınızı hazırlıyor ve uyguluyoruz. Google reklamları ile hedef; satış miktarlarınızı arttırmak ve hizmetinizi verebileceğiniz insanlara minimum tutarlarla ulaşabilmektir.

Çalıştığımız Google Reklamları;
• Google Arama Ağı Reklamları

• Google Görüntülü Reklamlar

• Google Alışveriş Reklamları

• Google ReMarketing

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya kullanıcılarına, markanızı tanıtarak, hedef kitlenizle daha kolay bağlantı kurmanızı sağlayabilirsiniz. Sosyal medya potansiyel hedef kitlenize ulaşmak için mükemmel bir platform. Paylaştığınız içerikle, hedef kitlenize sunduğunuz ayrıcalıklarla ciddi etkileşimler oluşturabilirsiniz. Bu etkileşimi oluşturmak için bu yönde profesyonel bir bakış açısına ihtiyacınız olacak…

Bir pazarlama kanalı olarak sosyal medya kanalları; bir markanın hedef kitlesine, bu kitlenin ilgi alanlarına göre profesyonel bir yaklaşımda bulunmanıza ihtiyaç duymaktadır. Sosyal medya uzmanlarımız ile doğru kitleye ulaşmanız, markanızı en doğru şekilde yansıtmanız mümkün.

Facebook, Instagram, Youtube gibi bir çok platformda profesyonel reklam çalışmaları ile ölçülebilir bir kampanya yürütmek mümkün. Sosyal medya reklamları ile yaş, cinsiyet, eğitim durumu, gelir düzeyi, ilgi alanları gibi bir çok konuda filtreleme yaparak doğru kitleye ulaşabiliriz!