Back To Top

Türkiye’nin En İşlek Caddesin Google’da Mağazanızı Açın!

Fark Edin

Dünya’nın farkına varın. İnsanlar değişiyor. Alışkanlık sanılan her şey birer birer tarih oluyor. Sanayi devriminden sonra hızla değişen üretim mekanizması, tüketim alışkanlıklarımızı da biçimlendiriyor. Alışveriş alışkanlıklarına yeni formlar kazandırıyor.
Bu durum ülkemiz için de geçerli. İnsanlar artık beden ağırlıklı işlerden çok, zihin odaklı işlerle meşguller. Yoğun ve karmaşık mesai saatleri var. Hangi günlerini serbest zaman ilan ettikleri değişkenlik göstermekte. İnsanların tatil zamanlarını alışverişle harcamak isteyip istemedikleri de tartışılıyor.
Bu değişken ve tartışmalı koşullar E -ticaret sistemlerini oluşturdu. E- Ticaret, günümüzün en büyük sorunlarından “zamansızlığı” çözen yegâne alternatifti. Ortaya atılan bu yol, kitlelerce kolayca benimsendi.
TUSİAD’ın Nisan 2017’de yayımladığı E-Ticaret raporuna göre; Küresel e-ticaretin hacmi son 4 yılda 630 milyar dolardan 1,6 trilyon dolara, toplam perakende içerisindeki payı ise %4,2’den %8,5’e ulaştı. 2021 yılında bu oranın %13 seviyesine ulaşması bekleniyor. Türkiye’de ise e-ticaret hacmi 2016 itibarıyla 17,5 milyar TL’ye ulaştı. 2012 yılında %1,7 olan e-ticaretin toplam perakendedeki payı ise %3,5’e yükseldi.

Harekete Geçin!

Siz de geç kalmadan e ticarette yerinizi alın, bu büyük kâra ortak olun. Kaizen Medya, bünyesinde yer alan e- ticaret uzmanlarıyla, güvenli bir şekilde ödeme alabilmenizi, n11, hepsiburada, gittigidiyor ve amazon.com gibi sitelere entegre olmanızı, daha fazla kitleye ulaşmanızı kolaylıkla sağlayabilir. İlgili sorgulamalar sonunda arama motorlarında en üst sırada çıkmanıza olanak verir. Gerek SEO yapılanması, gerekse de Google Adwords reklamları ile hedef kitlenizi genişletir.
E- nerdesiniz?

Yıllık Yenileme Lisans Ücreti Yok! Ömür Boyu Kullanım!

E-Ticaret Yazılımınız için sadece 1 kez ödeme yaparsınız ve ömür boyu kullanım sağlarsınız. Kaizen Medya’da yıllık lisan ücreti yok!

İşletmenizi Büyütmenin En Kolay Yolu E-Ticaret!

Dünyanın en büyük araştırma şirketi IPSOS’un verilerine göre E-Ticaret Sistemi ile satış yapan irili ufaklı bütün işletmelerde minimum %28 oranında bir büyüme gerçekleştirmektedir.